İZMİR

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Ülkemizin iş ve turizm alanlarında en büyük şehirleri arasında yer alan İzmir, özellikle liman ticaretinin yoğun olarak yapıldığı en önemli merkezlerden birisidir. Sosyal ve tarihi dokusu bakımından hayli ilgi çekici olan İzmir, herkesin ömründe en az bir defa giderek görmek istedikleri yerlerin başında geliyor. Ticaret ve iş hacminin yanı sıra, turizm hacmi açısından da önemli bir değer olması, tüm bunlarla birlikte özellikle antik çağdan kalma yapısı, bu güzide şehre olan yoğun ilginin başlıca nedenleri arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca İzmir rent a car sektörü, Türkçe bilinirliği ile İzmir Havalimanı Araç Kiralama hizmet sektörü, İzmir’e olan yoğun ilginin sonucunda en iyi hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktadır.

İzmir Rent A Car Firmasında Maksimum Kalite

İzmir rent a carsektöründe bulabileceğiniz maksimum kalite anlayışı, müşteri odaklı hizmetler ve uygun fiyatlar, İzmir oto kiralama sektörü için önemli bir misyon haline gelmiştir.

Şehir dışından özel araçları ile gelmeyen farklı sosyal kültürlere sahip insanların otomobil ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan hizmetler, İzmirrent a car sektöründe kalitenin en üst düzeyden yaşanmasına neden olmuştur. Müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik birçok çalışma neticesinde, üst düzey kaliteli hizmet çok daha uygun fiyatlara müşterilere sunulmaktadır.

İzmir Oto Kiralama için Sunulan Ekstra Hizmetler

Opsiyonel olarak sunulan birçok hizmet, İzmir Oto kiralamahizmetleri arasında yerini almaktadır. Araç kiraladıktan sonra, navigasyon, araç ve yolcu sigortası, arka koltuklar için bebek koltukları gibi farklı işlevlerde birçok küçük ekstra hizmet, paket halinde ya da İzmir oto kiralama konseptinde opsiyonel olarak sunulan hizmetlerden bazılarıdır.

Bunun dışında İzmir havalimanı araç kiralama hizmetleri de, birçok firma tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmetlerin başında geliyor. İster özel şoförlü isterseniz şoförsüz araç hizmetleri ise, yine araç kiralama firmaları tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama ile Hizmet Ayağınıza Geliyor

Hava yolları ile İzmir’e gelmiş iseniz, araç kiralamak için şehir merkezine gitmenize gerek yok. Size en uygun araçlar için kiralama hizmeti veren İzmir Havalimanı Araç Kiralama firmaları, havaalanı çevresinde bulunan ofisleri vasıtasıyla hizmet vermekte olup, dilerseniz iletişim bilgilerini alıp arayarak da direk olarak hizmetin ayağınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı araç kiralama hizmeti sunan tüm firmalar, aracı dilediğiniz yere getirerek size teslim etmekte ve sözleşmeniz gereği dilediğiniz yerden teslim almaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan ve aynı zamanda önemli bir ticaret merkezi olan şehirde, İzmir havaalanı araç kiralamahizmetlerine olan yoğun ilgiden dolayı, tüm firmalar kaliteli hizmet verebilmek adına birbiriyle adeta yarış içerisindedirler.

İzmir’e Gidenlerin, Mutlaka Görmesi Gereken Yerler

İzmir, tam anlamıyla harika bir açık hava müzesi gibidir. Roma ve Bizans dönemlerinden kalma eserler ve yer altı şehirleri ile, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı başaran şehirde, antik çağdan kalma kalıntılarda şehrin tarihi dokusuna ekstradan değer katmaktadır. İzmir’de mutlaka görmeniz gereken sayısız yerler olsa da, bunlardan bir kaçını sizlere özellikle tavsiye ederiz.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

St. Polycarp Kilisesi: Kentin en eski ve en önemli inanç merkezleri arasında yer alan kilise 1625 yılında inşa edilmiş olup, önemli tarihi yapılar arasında yer almaktadır. Cumhuriyet meydanı ve Pasaport Vapur İskelesi’ne yürüme mesafesinde olan kilise, mutlaka görmeniz gereken yerlerden birisidir.

İzmir Doğal Yaşam Parkı: Tam 425 bin m2 alana kurulu olan doğal yaşam parkı, görmenizi tavsiye edeceğimiz yerler arasında yer almaktadır. Burada hayvanlar tel ve kafes olmadan özgürce dolaşabilmekte olup, 250 farklı bitki 120 türden bin 500 hayvana ev sahipliği yapmaktadır.

Alsancak Kordon: Türk filmlerinin vazgeçilmez yürüyüş alanları arasında olan Kordon, İzmir denilince ilk akla gelen yerler arasında yer almaktadır. Birbirinden güzel kafe ve restoranların yer aldığı Kordon, fayton gezileri ile de ün kazanmış yerlerden birisidir.

Agora:Kadifekale’nin kuzey tarafında yer alan Agora, yerli ve yabancı turistlerin hayli ilgisini çeken, İzmir’in en önemli tarihi yerleri arasında yer almaktadır. Yarı açıkta bulunan mermer sütunları, her gün 08.00 ile 17.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık önemli turistlik mekanlardan birisidir.

Smyrna Antik Kenti: İzmir’in en fazla ilgi gören antik kalıntıları arasında yer alan Smyrna, kurulduğu yıllarda önemli bir liman kenti olmasıyla dikkat çekmektedir. Roma döneminin önemli kalıntılarını, Smyrna Antik Kent’te bulabilirsiniz.

Konak Vapur İskelesi: Yanında bulunan İzmir Saat Kulesi ve Yalı Camii ile birlikte, tarihi bir bütünlüğü simgeleyen vapur iskelesi de, İzmir’e gittiğiniz zaman uğramanızı tavsiye ettiğimiz önemli tarihi yerler arasında yer almaktadır.

Bunların dışında İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör, Kemeraltı çarşısı gibi önemli tarihi mekanlar, yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır.