İZMİR

İzmir Rent A Car

Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan İzmir, gelişmiş sosyal yaşantısı ile de dikkat çeken önemli kültür değerlerimizi barındıran güzide illerimizin başında gelmektedir. İleri düzey sosyal yaşantının İzmir Rent A Car hizmetlerine de olumlu yönde etki etmesi, İzmir rent a car hizmetlerinin de hızlı ve daha kaliteli bir şekilde gelişmesine olanak tanımıştır.

İzmir Oto Kiralama Firmasında Kalite

Egenin incisi olarak bilinen ve önemli bir sahil kenti olan İzmir’de, gezilip görülmesi gereken yerlerin birkaç günde doyasıya gezilmesi mümkün değildir. Ancak ister zamanınız kısıtlı olsun, ister bolca zamana sahip olun, şehrin genel yapısı ve gezilecek yerlerin coğrafi konumu, toplu taşıma araçları ile rahatlıkla gezilebilecek konumda yer almamaktadır. İzmir oto kiralama firması hem iş seyahati, hem de turizm gezileri için şehirde bulunanlara en iyi hizmeti sunabilmek adına, önemli bir çaba ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu çabanın en büyük nedeni ise, İzmir oto kiralama sektörüne olan yoğun talebin rekabet düzeyini yükseltmesinden kaynaklanmaktadır. İzmir rent a carfirması olarak bu rekabette üst sıralarda yer alabilmek adına, günlük, haftalık veya aylık gibi seçeneklerle, en güzel ve en son model araçları envanterimize  dahil etmek için büyük bir çaba sarf etmekteyiz.

İzmir’e kendi özel araçları ile gelmeyen birçok müşterinin başlıca tercihi, İzmir oto kiralama sektöründe saygın bir yere sahip olan firmamızdan araç kiralayarak, ulaşım konusundaki ihtiyaçlarını rahat bir şekilde giderebilmektedirler. Genellikle iş seyahatleri için tercih edilen araçlar, aynı zamanda turistlik gezi için İzmir’e gelenler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

İzmir Rent A Car Firmamızın Genel Olarak Sunduğu Hizmetler

İzmir rent a carfirması olarak, genel itibariyle ülke genelinde sunulan oto kiralama hizmetlerinin tamamını müşterilerine sunmaktayız. Yeni model araçların yanı sıra, bütçenize uygun araçları da bünyesinde barındıran firmamız, her bütçeye uygun araç kiralama konusunda sizlere yardımcınız olacak yeterliliğe sahiptir.

Günlük araç kiralamanın yanı sıra, haftalık, aylık ve hatta yıllık araç kiralama imkanları sunan firmamız, full araç ve yolcu sigortaları, navigasyon, bebek koltukları ya da küçük çaplı kaza sigortaları gibi birçok hizmeti de müşterilerimize sunmaktayız. Periyodik olarak bakımları yapılmış farklı marka ve model araçlar ile, kısa sürede hem işlerinizi hem de gezilerinizi, özel araç konforu ile tamamlayabilirsiniz.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

İzmir Adnan Menderes Havaalanı hava taşımacılığı ile, şehre gelen misafirlere hizmet veren İzmir Havalimanı araç kiralama şirketimiz, yine şehir içi kiralamalarında olduğu gibi, İzmir havaalanı araç kiralama konusunda da kaliteden ödün vermeden hizmet sunma anlayışını sürdürmektedir. Havalimanı araç kiralama rezervasyonlarınızı şehre gelmeden yapabileceğiniz gibi, havaalanına iner inmez ihtiyacınız doğrultusunda araç kiralamanızda mümkündür.

İzmir’de Gezilecek Yerler Nereler?

İzmir oto kiralama firmalarının genel yapısı hakkında bilgi verdikten sonra, birazda Egenin incisi olarak tanınan bu güzide şehrimizin gezilmesi gereken yerleri hakkında bilgi verelim.

Antik dönemlerde de önemli kültür kentlerinden birisi olan İzmir, tarihi yapısıyla da bir hayli ilgi gören illerimizin başında geliyor.Kemeraltı çarşısı çok eski yıllarda olduğu gibi, günümüzde de turistlerin uğrak yerleri arasında yer alıyor. Turistlerin uğrak yerleri arasında bulunan Kemeraltı çarşısında, KızlarağasıHanı’da gezilip görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Hanın yanı başındaki kahvecide, biraz soluklanarak hem tarihi seyretmek, hem de kahve yudumlamak mümkün.

İzmir Rent A Car

Agora ise, Büyük İskender inşa edilen bölgenin, Kadifekale’nin hemen kuzey yamacında yer alan harika yerlerden birisidir. Adeta açık hava müzesini andıran Agora, yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisine mazhar olan önemli tarihi yerlerden birisidir.

İzmir Saat Kulesi, 1901 yılında Sadrazam Mehmet Said Paşa tarafından yaptırılmış ve 25 metre uzunluğunda bulunan, harika tarihi yapıtlar arasında yer almaktadır. İzmir konak meydanında bulunan saat kulesi, İzmir’in sembolleri arasında yer almaktadır.

Bunların dışında Roma döneminden kalma Smyrna Antik Kenti, Büyük İskender’in emri ile yapılan Kadifekale, Alsancak Sevgi Yolu, İzmir’i görmeyenlerin bile adını sık sık duyduğu İzmir Kordon Boyu,  birçok tarihi eserin bulunduğu 5 bin m2 alan üzerine kurulu olan Arkeoloji müzesi gibi yerler, mutlaka gidip görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Bunların dışında İzmir’de onlarca tarihi öneme sahip mekan ve açık hava alanları, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır.

Eğer ki özel aracınızla İzmir’e gelmediyseniz, bu güzel şehrin tadını çıkarabilmek ve doya doya gezebilmek için, İzmir oto kiralama firmalarından bütçenize uygun bir araç kiralayarak, kısa sürede birçok tarihi mekanı gezebilme imkanına sahip olabilirsiniz. İzmir ülkemizde tarihi ve sosyal doku açısından, oldukça önemli konuma sahip illerimizden birisidir.