KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Oto Kiralama

Akdeniz bölgemizin mütevazi şehirleri arasında yer alan Kahramanmaraş, rent a car sektöründe tam anlamı ile ilerleme kaydedememiş şehirlerden birisidir. Kahramanmaraş oto kiralama firması olarak, uzun süredir şehrimizde bu hizmeti verebilmenin mutluluğu ve bununla birlikte gelen kalite, vizyonumuzu her zaman daha geniş tutmamıza neden olmaktadır.

En yeni model araçları rahatlıkla bulabileceğiniz Kahramanmaraş  oto kiralama firmamızda, tüm araç bakımlarımız belirli düzenlerde yapılmaktadır. Ayrıca şehir dışına kiraya giden araçlarımız geldikten sonra,  periyodik bakımları yeni yapılmış olsa dahi, küçük bir test bakımı gerçekleştirerek olası teknik nedenlerden dolayı, kaza yapma riskini en aza indiriyoruz..

Kahramanmaraş Araç Kiralama, Kalitenin Bir Tık Üzerinde

Kalite anlayışımız, her zaman ve her şartta piyasa kalite standartlarının bir adım daha önünde ilerlemektir. Bu nedenle gerek Kahramanmaraş araç kiralama hizmetlerinde, gerekse opsiyonel sunduğumuz tüm seçeneklerde, Kahramanmaraş oto kiralama standartlarının çok üzerinde yer almaktayız.

Amacımızın sadece ticaret yapmak değil dost kazanmakta olduğunu söylemek, hiçbir şekilde abartılı bir söylem değildir. Ticaret anlayışımız, Anadolu’dan doğan güven olgusu üzerine kuruludur. Bu nedenle tüm işlerimizi, ticaretin daha önünde tutarak hareket etmeye çalışmaktayız. Zaten şehrimizin halkının Kahramanmaraş rent a car firmamıza gösterdiği teveccüh, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmanın bir getirisidir.

Bugüne kadar binlerce mutlu müşteri edinmiş olan Kahramanmaraş rent a car firmamız, yeni model ve sorunsuz araçları ile, mutlu müşteriler listesine her geçen gün daha fazlasını eklemektedir.

Kahramanmaraş’ta Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Kahramanmaraş araç kiralama hizmeti aldıktan sonra, hem normal işlerinizi daha kısa sürede hallederken, geriye kalan zamanınızda da şehrimizde gezilip görülmesi gereken yerleri de daha rahat bir şekilde gezebilirsiniz.

Aşağıda sizlere tavsiye edebileceğimiz, gezilip görülmesi gereken birkaç yer bulunmaktadır.

Tekir Yaylası: Kahramanmaraş’ın Tekir ilçesinde bulunan Tekir yaylası, akarsuyun üzerine kurulan çardakları ile dikkat çekiyor. Ormanlarla kaplanmış olması, doğa severlerin ilgisiyle karşılanmasındaki en önemli etkenlerden birisidir. Tertemiz havası ve harika içme suyuyla, kafasını dinlemek isteyenlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Yaylaya gitmeyi düşünüyorsanız, şehir dışında yer alması nedeniyle, Kahramanmaraş oto kiralama hizmetinden faydalandıktan sonra daha rahat bir şekilde gitmenizde fayda var.

Gümüşkaya Mağarası:Paleosen döneminde meydana gelmiş olan Gümüşkaya mağarası, günümüzde Kahramanmaraş’ta en fazla ziyaret edilen yerler arasında yer almaktadır. Kahramanmaraş Göksün ilçesinde bulunan mağara, tarihi İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle turistlerin hayli dikkatini çeken yerler arasında bulunuyor.

Savruk Mağarası: Yine Paleosen zamanında oluşan mağaralardan birisi olan Savruk Mağarası, Hacınınoğlu Köyü ve Karamanlı Köyü arasında yer almaktadır. İçerisindeki dikitler ve sarkıtlar, görülmeye değer niteliktedir. İçerisinde küçük bir şelale bulunan mağarada, piknik yapma imkanına da sahipsiniz.

kahramanmaraş araç kiralama

Kumaşır Gölü: Kahramanmaraş şehir merkezine 9 kilometrelik mesafede yer alan Kumaşır gölü, piknik ve balık avı için elverişli alanlar arasında yer almaktadır. Harika bir doğa manzarası eşliğinde piknik yapmak istiyorsanız, Kahramanmaraş rent a car hizmetinden temin edeceğiniz araçla bu isteğinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kapalı Çarşı: Kahramanmaraş il merkezinde bulunan tarihi kapalı çarşı, 9. Yüzyılda inşa edilmiş en fazla ziyaret edilen tarihi mekanlar arasında yer almaktadır. İçerisinde farklı alanlarda satış yapan dükkanların bulunması nedeniyle, her gün binlerce insanın uğrak yeri konumundadır.

kahramanmaraş havaalanı oto kiralama

Elbistan Ulu Camii: Kahramanmaraş’ın en eski tarihi ibadet yerleri arasında yer alan Ulu Camii, Elbistan ilçesinin Güneşli mahallesinde bulunmaktadır. Her ne kadar geçmiş tarihine ait fazla bilgi yer almasa da, 16. Yüzyılın başlarında inşa edildiği tahmin edilmektedir.