KAYSERİ

Kayseri Havaalanı Oto Kiralama

    Kayseri Havaalanı Oto Kiralama hizmeti veren firmamız, kalite standartlarının her zaman üzerine çıkmayı kendisine misyon edinmiş olup, siz değerli müşterilerimize maksimum hizmet, minimum fiyat anlayışını kendisine ilke edinmiştir. Kayseri rent a car firmaları arasında sizlere en kaliteli Kayseri araç kiralama hizmeti sunarken, aynı zamanda en uygun fiyatlarla hizmet verebilmek için hizmet politikasını daima güncellemektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyeti için hareketle çalışmalarını sürdüren Kayseri oto kiralama firmamız, farklı araçlarla farklı oto kiralama seçeneklerini sunmayı amaçlamaktadır.

Kayseri araç kiralama hizmetimizde birçok araç marka ve modeli yer alırken, araçlarımızın yanında opsiyonel olarak sunduğumuz hizmetler ile, tam anlamıyla müşteri memnuniyetine odaklanmış firmaların başında gelmekteyiz.

Kayseri Rent A Car Hangi Hizmetleri Sunar?

Kayseri Havaalanı Oto Kiralama şirketimiz, çeşitli opsiyonel hizmetleri sunarak, konforu en üst seviyede yaşamanız için çalışmaktadır. Bu hizmetlerden sadece bazıları, şunlardır.

  • Navigasyon hizmeti sayesinde, gitmek istediğiniz adrese en hızlı bir şekilde kolay yollardan gidebilirsiniz. Böylelikle kimseye adres sorma gereği hissetmeyecek, aynı zamanda en uygun ve en kısa sürede, hedeflediğiniz yere rahatça ulaşacaksınız. Kayseri araç kiralama olarak, tüm oto kiralama işlerimizde daima, siz değerli müşterilerimizin maksimum memnuniyet duyması için çaba göstermekteyiz.
  • Kayseri rent a car firmamızın sunduğu bebek koltuğu hizmeti sayesinde, bebeğinizi olası tehlikeli sürücü hatalarına ve diğer dış etkenlerden kaynaklanan tehlikeli durumlara karşı daha fazla korumaya alabilirsiniz. Arka bebek koltuğunun, normal şartlarda da mutlaka uygulanması gereken bir işlem olduğunu unutmayın.
  • Siz dileyin, ayağınıza gelsin. İstemeniz halinde aracınız ayağınıza gelerek, bulunduğunuz yerde teslim edilir ve yine dilediğiniz yerden teslim alınır. Böylelikle sizi ofisimize kadar yormadan, hizmeti yanınıza kadar getirmiş oluruz.
  • Kayseri oto kiralama olarak özel şoför hizmetimiz ile, siz dilediğiniz koltukta çevreyi izlemenin ya da belgeler veya internet ortamında işlerinizi takip etmenin keyfini sürerken, varmak istediğiniz yere de zahmetsizce varabilirsiniz.
  • Kaza sigortaları sayesinde, olmasını temenni etmediğimiz olumsuz durumlar karşısında kendinizi ve aracımızı güvenceye alarak, farklı sigortalar ile herhangi bir olumsuzluk sonra daha fazla yıpranmanıza engel olmayı hedefliyor.

Kayseri rent a car işinde üst düzey deneyime sahip olan personellerimiz ile, siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gurur ve sevincini yaşıyor, Kayseri Havaalanı Oto Kiralama hizmetinde, Kayseri’nin en bilindik firması olmanın mutluluğun verdiği şevkle, en iyi bildiğimiz işi, Kayseri araç kiralama işini yapıyoruz.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

Roma İmparatorluğu sonrasında Büyük Selçuklu Devleti’nin kadim bir şehri olarak Türk milletine armağan edilen Kayseri, adım başı karşılaşabileceğiniz tarihi dokusuyla herkesi kendisine hayran bırakmaktadır.

Kayseri Meydanı ve çevresine baktığımızda bile, onlarca tarihi mekan görmek mümkündür. Meydanda bulunan Hunat Camii, ibadethanelerin tarihe uzanan kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra meydana 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Camii Kebir’de, yine buram buram tarih kokan yerlerden birisidir.

Kayseri Oto Kiralama

Aslında Kayseri Meydanı’nın etrafının tarihle kuşatılmış bir meydan olduğunu söylemek, asla yanlış olmayacaktır. Tarihi Kayseri Kalesi ile, bu kalenin çevresinde kalan surların uzunluğu yaklaşık olarak 350 metrelik bir uzunluğa yayılmış durumdadır. Surların ortasında ve meydanda kalan Kayseri Kalesi ise, en çok göz önünde kalan tarihi eserler arasındadır.

Bunun yanı sıra yine Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan Hunat Hatun Medresesi, günümüzde kitapçıların kiraladığı kitap satış yerleri ile bilinmektedir. Medrese ile günümüz kitapçılığını buluşturan yetkililer, Medrese kavramına en uygun icraatı yapmıştırlar.

Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait birçok eserin bulunduğu Kayseri’nin tarihi dokusu, kesinlikle saymakla bitirilemeyecek kadar çoktur. Bu tarihi mekanların birbirine çok yakın olması, ziyaret etmek isteyenler için ayrıca kolaylık sağlamaktadır.

Kayseri Rent A Car

Merkez ilçelerden olan Talas’ta bulunan yer altı şehri, ve yine Talas Yaman Dede Camii (Panaya Kilisesi) mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

Kayseri Havaalanı Oto Kiralama hizmeti ile kiraladığınız araç ile, mevsim şartlarına göre Ali Dağı yamaç paraşütü alanına giderek uzman paraşütçüler eşliğinde yamaç paraşütü deneyimi yaşayabilir, ya da daha yakından izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Ali Dağı eteklerinde bulunan Uçak Restoran sayesinde, restoran kafeye çevrilmiş dev uçağın içinde farklı bir ortamda yemek yiyebilir, karnınız toksa bile içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Erciyes Kayak Merkezi, Sultan Sazlığı Kuş Cenneti, Yahyalı Şelaleleri gibi yüzlerce gezip görülmesi gereken yere sahip olan Kayseri, İç Anadolu bölgemizin önemli merkezlerinden birisidir.

Kayseri rent a car hizmetleri için bizi tercih eden müşterilerimiz kiraladıkları araçlar ile, bu yerleri çok daha rahat bir şekilde gezip tarihin gizemine dokunmanın huzurunu yaşayabilirler.

Kayseri Havaalanı Oto Kiralama