KAYSERİ

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Türk ticaret hayatının kadim şehri Kayseri, gerek turistlik geziler için ve gerekse iş gezileri için her gün on binlerce insanın uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Kayseri Havalimanı Araç Kiralama hizmeti veren firmamız, geniş araç filosu sayesinde sizlere yeni model ve bakımlı araçları ile hizmet vermektedir. Daima müşteri memnuniyetini hedefleyen Kayseri rent a car, müşterilerinin üst düzey bir memnuniyetle ofisimizden ayrılmalarını hedeflemekte ve bu konuda başarılı olmaktadır. Uygun fiyatlarla hizmet veren Kayseri oto kiralama firmamız, müşteri memnuniyeti için ise maksimum çaba göstermekte olup, kaliteden ödün vermeden hizmet sağlamayı ilke edinmiştir.

Kayseri Rent A Car İle Farkı Hissedin.

Birbirinden farklı onlarca aracı filosuna katan Kayseri Rent a car ofisimiz, müşterilerinin beklentilerine rahatlıkla cevap verebilecek yeterliliğe sahip firmaların başında yer almaktadır.

Araçlarımızdan dilediğinizi kiralayarak, Kayseri oto kiralama sektöründeki farkımızı, mutlaka hissetmenizi öneririz. Oto kiralama firmamız ticarette en önemli olgular arasında yer alan koşulsuz müşteri memnuniyetini, en üst seviyede tutmaktadır. Müşterinin memnun kalması için çaba sarf eden güler yüzlü personelimiz, Kayseri araç kiralama için ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte olup, memnuniyetinizi hedeflemektedir.

Kayseri Oto Kiralama, Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Kayseri oto kiralama firmamız, araç kiralamanın yanı sıra tamamen müşteri konforuna yönelik hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Kayseri araç kirama yanı sıra, konforunuza yönelik aşağıdaki hizmetleri de sizler için sunmaktayız.

  • Araç bebek koltuğu, yasal olarak kullanmanız gereken ve varsa bebeğinizin güvenliğini artıran gereçlerden birisidir. Bebeğinizin güvenliği için Kayseri araç kiralama firmamızdan temin edeceğiniz araç koltukları ile, içiniz rahat bir şekilde kendinizi yola adapte edebilirsiniz.
  • Kayseri rent a car firmamızın sunduğu bir diğer hizmet ise, navigasyon hizmetidir. Navigasyon ile varmak istediğiniz adrese rahatlıkla varabilir, yolda adres sormak zorunda kalmazsınız.
  • Yaptıracağınız çeşitli sigortalar ile, yaşanmasını istemediğiniz olumsuz durumların telafisini garanti altına alabilirsiniz.

Kayseri oto kirama hizmetinde sunduğumuz tüm araçlarımız, periyodik bakımları düzenli bir şekilde yaptırılmış araçlardır. Yukarıdaki hizmetlerin yanı sıra talep etmeniz üzerine, kiralamak istediğiniz aracı dilediğiniz yere getirip, işiniz bittiğinde yine istediğiniz yerden almaktayız.

Kayseri’de Gezilecek Yerler Neresi? Nerelere Gidebilirim?

Kayseri kültür ve tarihi dokusuyla ciddi anlamda önemli izler taşıyan, Bizans ve Selçuklu dönemlerinin yanı sıra, Osmanlı döneminden de eserlerin bulunduğu önemli bir tarih şehridir. Gezip görmeniz gereken yerlerin sayısı oldukça fazla olan şehir, tarihin yanı sıra doğal güzellikleri ile de görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle kent meydanında ve çevresinde, çok önemli tarihi mekanlar yer almakta olup, bu mekanların birbirine olan yakınlığı nedeniyle kısa sürede buraları gezmek daha kolaydır. Aşağıda bu yerlerden, sadece bazıları yer almaktadır. Gezilecek yerlerin çokluğu ve bir kısmının merkeze uzak mesafede olması nedeniyle, Kayseri Havalimanı Araç Kiralama hizmeti aldıktan sonra gitmeniz, daha kısa sürede daha çok yeri gezmenize imkan tanıyacaktır.

Kayseri Kalesi: Kayseri Cumhuriyet Meydanı içerisinde yer alan Kayseri Kalesi, şehrin en önemli tarihi yapılarından birisidir. Yıllardır ufak ticaret hanelerin bulunduğu bir yer olan Kayseri Kalesi’nin içerisi şuanda, müze olarak hizmete sunmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Ali Dağı Yer Altı Şehri: Ali Dağı Yer altı şehri, mutlaka gezip görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır. Hıristiyanların Hıristiyanlığın yasaklandığı zamanlarda, yaşam alanı edinmek dağı kazarak oluşturdukları şehirdir. Burası Kayseri’ye yaklaşık 10 KM uzaklıkta olduğu ve toplu ulaşım araçları sıklıkla gitmediği için, Kayseri Havalimanı Araç Kiralama hizmeti aldıktan sonra özel araçla gitmenin daha rahat olacağı yerlerden birisidir.

Kayseri Oto Kiralama

Erciyes Dağı: Dünyaca ünlü kayak merkezleri arasında yer alan Erciyes, Kayseri’nin sembolleri arasında yer alan ve yerli yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında bulunan eğlence yerlerinden birisidir. Özellikle kayak sezonuna denk gelmişseniz, burada bir süre eğlenmek ruhunuzun dinlenmesini sağlayacaktır.

Kayseri Rent A Car

Gevher Nesibe Şifahanesi: Kayseri’de gezilecek yerler arasında, yine Kayseri merkezinde bulunan ve meydana 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gevher Nesibe Şifahanesi, buram buram tarih kokan yerlerden birisidir. Burası Türk tarihindeki ilk akıl hastanesi olarak bilinmekte de olup, adını  Kılıç Aslan’ın kızı olan Gevher Nesibe Hatun’dan almaktadır.

Hunat Hatun Külliyesi: Alaeddin Keykubat’ın eşi Hunat Hatun tarafından yaptırılan külliye, Kayseri Meydanı’nda yer alan önemli bir tarihi mekandır. Külliyenin yanına ise daha sonrasında, camii yapılmış olup, Hunat Camii olarak bilinen bu camii günümüzde hala Kayseri halkı için önemli ibadethaneler arasında yer almaktadır.

Sahabiye Medresesi: Gevher Nesibe Medresesi olarak da bilinen tarihi mekan, yine Kayseri meydanında yer alan en önemli tarih mirasları arasında yer almaktadır. Girişindeki ince işçiliğe özellikle dikkat etmeniz gereken mekanın iç kısmı, şuan kitapçılara kiralanmış durumdadır. Sahabiye Medresesi, Selçuklu Devleti’nin Kayseri’de ki günümüze kadar gelmiş önemli eserleri arasında yer almaktadır.

Kapuzbaşı Şelaleleri: Dünyanın en yüksek 2. Şelalesi olan Kapuzbaşı Şelaleleri, Kayseri Havalimanı Araç Kiralama hizmeti aldıktan sonra gidilmesi gereken yerlerden birisidir. Zira buraya farklı ulaşım araçları ile gitmek, Kayseri’nin dışında olması nedeniyle zaman kaybettirecektir.

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama