KONYA

Konya Havaalanı Oto Kiralama

Bazıları yapmak için yapar, bazıları ise gerçekten memnun etmek için yapar! Konya havaalanı oto kiralama firması olarak biz, ikinci şıkkı benimseyenlerdeniz.

Bugüne kadar binlerce mutlu müşteriye ulaşmanın gururunu yaşayan Konya rent a car firmamız, sadece ticari bir ilişkinin yerine müşteri memnuniyetine odaklı hizmeti sayesinde, binlerce mutlu dosta ulaştı. Her müşteri, bizim için sıcak bir yüzle karşılanması gereken, çayımızı yudumlarken ticaretin dışında da konuşacak şeylerimizin olduğu değerli insandır.

Konya oto kiralama sektöründe hem ticari anlamda, hem de ikili ilişkilerde daima beklenenin üzerinde hizmet verme anlayışına sahip olan firmamız, daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme anlayışını hala sürdürmektedir.

 

Konya Rent A Car İle Kaliteli Hizmet Yanı başınızda

Konya havaalanı oto kiralama sektöründe binlerce referansı ile zirveye oynayan Konya rent a car, gelişen teknoloji ve müşteri potansiyeline göre kalite çıtasını daima sektörün bir adım önünde tutmayı başarmış nadir firmalar arasında yer almaktadır. Güler yüzlü ve oto kiralama sektöründe uzman personelleri ile, siz değerli müşterilerimiz için sıcak bir kapı olmaya devam ediyoruz.

Binlerce müşteriye hitap edebilmenin mutluluğu ve tecrübesi ile, sektörün kalite anlamındaki konumunu biliyor, tüm çalışmalarımı kalite arayışında olanların beklentilerini karşılamak üzere yapıyoruz.

Konya Havalimanı Araç Kiralama

Konya oto kiralama firması olarak sunduğumuz en önemli hizmetlerden biriside, Konya havalimanı oto kiralama hizmetidir. Araç kiralama adına ne varsa en iyisini sunmak adına hizmet veren Konya rent a car firmamız, Konya havalimanı araç kiralama alanında da sektörün lider kuruluşları arasında yer almamızı sağlayan, binlerce referansa sahiptir.

Konya’ya hava ulaşımı ile gelen müşterilerimizin dilemesi halinde istedikleri aracı, Konya havaalanı araç kiralama hizmetimiz kapsamında havaalanına götürerek teslim ediyor, yine talep edilmesi halinde istedikleri yerden alıyoruz.

Konya Oto Kiralama Hizmetten Öte, Memnuniyet Sunar!

Konya oto kiralama firmamız, oto kiralama adına var olan tüm hizmetleri sunmakta olup, küçük ama son derece yararlı olan birçok hizmeti de opsiyonel ya da hepsi içinde paketler olarak müşterilerinin  hizmetine sunmaktadır. Talebiniz doğrultusunda sunulan ekstra hizmetlerimizden, sadece bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Opsiyonel ya da hepsi içinde paketlerle sunduğumuz navigasyon hizmeti sayesinde, Konya oto kiralama hizmeti aldığınızda dilediğiniz yere kimseden adres sormadan gidebilirsiniz.
  • Sürücü için yasal zorunluluk olan arka bebek koltuğu hizmetimiz, bebekleri olan ve onlarla seyahat etmek isteyen müşterilerimiz için ideal bir seçenek olarak sunulmaktadır.
  • Talebiniz üzerine aracımızı dilediğiniz yere getiriyor, yine dilediğiniz yerden geri alıyoruz.
  • Olumsuz farklı sıkıntıların doğması halinde oluşabilecek kayıpların telafi edilebilmesi adına, farklı sigorta seçenekleri.
  • Talebiniz üzerine özel şoför temini de,Konya havaalanı oto kiralama firmamızın sunduğu opsiyonel hizmetler arasında yer almaktadır.

Konya’da Gezilmesi Tavsiye Edilen Yerler

Mevlana Türbesi: Konya denildiğinde akla ilk gelen yerlerden birisi olan Hz. Mevlana türbesi ve müzesi, özellikle yerli turistlerin akıl ettiği turistlik yerlerin başında gelmektedir. Mevlana ile manevi bağınızın olduğuna inanıyorsanız, mutlaka tavsiye ederiz.

konya oto kiralama mevlana müzesi

İplikçi Camii: 17. YY.’da yapılan İplikçi Camii, tarihin derin mimari izlerini taşıyan yapıtlardan birisidir. Kapısından büyük olmasıyla bilinen İplikçi Camii şadırvanında, ayrı bir özelliği bulunuyor. Şadırvanda karşılıklı oturan iki kişinin sessizce konuşmaları halinde bile, ses sanki mikrofondan çıkıyormuş gibi çok net bir şekilde duyulabilmektedir. Eğer tam karşınızda oturan kişinin yanındaki kişi konuşursa, ses o kadar yüksek bir şekilde duyulmamaktadır.

Karatay Medresesi: 1251 yılında inşa edilen medrese, 1955 yılından itibaren çini eserler müzesi olarak kullanılmaktadır. Özellikle Osmanlı ve Selçuklu Devleti’nin derin izlerini taşıyan Karatay Medresesi, Konya’da gezilecek önemli tarihi mekanlar arasında yer almaktadır.

konya rent a car karatay medresesi