KONYA

Konya Oto Kiralama

  Konya oto kiralama hizmetinde sınırları zorlayan firmamız, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyet politikası ile tüm müşterilerimizden tam not almayı başarmıştır. Mutlu müşteri politikamızın sağladığı olumlu geri dönüşler sayesinde, hizmet aşkımız her geçen gün artmakta ve daha iyisini yapmak için çalışmaktayız. Mevlana’nın diyarı olan Anadolu’nun mütevazi kentinde sunduğumuz Konya rent a car hizmeti, binlerce memnun müşteriye ulaşarak bizlere ayrı bir gurur yaşatmıştır.

  Konya oto kiralama firması olarak hizmet verdiğimiz insanları birer müşteriden ziyade, insan odaklı olarak değerlendiriyoruz. Bizi başarıya ulaştıran en önemli etkenin, bizden Konya rent a car hizmeti alanlara karşı bu yaklaşımımız olduğunun farkındayız.

Konya Oto Kiralama Kaliteli Hizmetin Garantisidir.

Sizlere daima en iyinin daha ötesinde hizmet sunmayı hedefleyen Konya rent a car firmamız, araç kiralamayla birlikte opsiyonel olarak birçok hizmeti de sizlere sunmaktadır. Amacımız sadece hizmet sunmak değil, sunduğumuz hizmetin yanı sıra müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutarak, ihtiyacı oldukları hizmeti eksiksiz olarak karşılamaktır.

Konya rant a car firmamızın sunduğu bazı hizmetler, aşağıdaki gibidir.

  • Navigasyon hizmeti ile, artık kimseye adres sormak durumunda kalmazsınız. Sadece gideceğiniz yerin adresini girerek, sesli ve görüntülü yönlendirmeler ile varmak istediğiniz yere en kısa ve hızlı yoldan gidebilirsiniz.
  • Eğer ki bebeğiniz ile seyahat edecekseniz, Konya oto kiralama olarak opsiyonel olarak sunduğumuz araç bebek koltuğu ile, bebeğiniz her türlü sürüşlerde daha rahat ve güvende olacak, böylelikle sizde daha stressiz bir sürüş keyfi yaşayacaksınız.
  • Çeşitli özellikler sunan sigorta hizmeti ile, istenmeyen durumların telafisi için kendinizi garantiye almış olursunuz.

Konya oto kiralama firması olarak en iyi araçları en uygun fiyatlara sizlere sunarken, araçlarımızın her türlü bakımını da hiçbir zaman ihmal etmeden yaptırmaktayız. Bu sayede araçlarımızda teknik konulardan doğabilecek her türlü güvenlik önlemini almış bulunmaktayız.

Konya Havaalanı Oto Kiralama Hizmeti ile, Hizmet Ayağınızda

Konya’ya hava ulaşımı ile gelen misafirlerimiz için sunduğumuz Konya havaalanı oto kiralama hizmetimizle, sizi hiçbir zahmete sokmadan havaalanı araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Ayrıca Konya havaalanı oto kiralama hizmetimizde, aracı dilediğiniz yere gönderiyor, dilediğiniz yerden de teslim alıyoruz.

Konya havaalanı oto kiralama hizmetimizde de, normal kiralamalarda sunduğumuz opsiyonel hizmetleri sunmaktayız.

Konya’da Gezilecek Yerler Nereler?

Mevlana Müzesi/Türbesi: Konya denildiğinde akla ilk gelen, Hz. Mevlana’dır. Türbesi ve müzesi Konya’da bulunan Hz. Mevlana, döneminin en büyük alimleri arasında yer almaktadır. Tramvay ile müzeye ulaşabileceğiniz gibi, Konya rent a car hizmetimizden yararlanarak kiraladığınız araç ile de, çok daha rahat bir şekilde Mevlana türbesini ziyaret edebilirsiniz.

konya oto kiralama mevlana

Sille Köyü: Büyük Selçuklu Devleti’nin izlerini dolu dolu taşıyan Sille Köyü, kıymeti yeni anlaşılmaya başlanmış yerlerden birisidir. Buram buram Türk tarihi kokan Sille Köyü, ziyaret edilmesi gereken yerler arasında tavsiye edilmektedir.

Selimiye Camii: Mimar Sinan’ın en büyük eserlerinden birisi olan Selimiye Camii, Konya’da bulunan en önemli tarihi yapıtların başında gelmektedir. Mevlana Müzesi ile arasında yürüme mesafesi bulunan Selimiye Camii, görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler arasında bulunmaktadır.

Alaaddin Tepesi: Rivayet odur ki Sultan Alaaddin, halktan vergi yerine toprak istemiştir. Alınan topraklar ile yığın haline gelen Alaaddin tepesi, yerli ve yabancı turistlerin ilgisiyle karşılanmaktadır.

konya araç kiralama Alaaddin Tepesi

Yer Köprü Mağarası: 5 bin metre uzunluğa sahip Yer Köprü Mağarası, Göksu nehrinin akış yolunda bulunmaktadır. Üzerinde şelalelerin oluştuğu Yer Köprü Mağarası, sizlere adeta görsel bir şölen sunmaktadır.

Konya oto kiralama hizmeti alarak, gezilecek yerleri daha hızlı ve kısa sürede gezebilir, kalan zamanınızda daha fazla yer gezebilme şansına sahip olabilirsiniz.