MERSİN

Mersin Araç Kiralama

Akdeniz’in şirin illeri arasında yer alan Mersin’e her ne amaçla gelirseniz gelin, alacağınız Mersin araç kiralama hizmeti ile, daha kısa sürede birçok yeri gezebileceğiniz gibi, işlerinizi de çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

Mersin oto kiralama firması olarak, her zaman gelişen teknolojiyi takip ederek sunduğumuz opsiyonel hizmetlerin yanı sıra, yeni çıkan araçları da düzenli olarak hizmet alanımıza dahil etmekteyiz. Mersin rent a car firması olarak sunduğumuz tüm araçların, her türlü periyodik ve teknik bakımları  düzenli olarak aksatılmadan yapılmaktadır. Bu sayede Mersin araç kiralama hizmeti aldığınızda, teknik sebeplere dayalı kaza veya arıza riski en aza indirilmektedir.

Mersin Oto Kiralama Size Neler Sunar?

Mersin oto kiralama firması, sizlere sadece bir araç kiralamanın ötesinde, her zaman kaliteyi daha uygun fiyatlara sunmayı hedeflemektedir. Mersin rent a car hizmetimize ek olarak, farklı opsiyonel hizmetlerimizde bulunmakta olup, bu hizmetler sayesinde aldığınız Mersin rent a car hizmetini daha işlevsel hale getirmeniz mümkündür.

  • Sizlere sunduğumuz navigasyon hizmeti ile, Mersin oto kiralama firması olarak daha hızlı bir şekilde ulaşmak istediğiniz yere gitmenize küçük bir katkıda bulunuyoruz.
  • Mersin araç kiralama olarak sunduğumuz bir diğer hizmet ise, aracımızı dilediğiniz yere getirerek teslimatını orada gerçekleştiriyor, işiniz bittiğinizde ise yine dilediğiniz yerden alıyoruz.
  • Talebiniz doğrultusunda özel şoför imkanı da sunan Mersin rent a car firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ticari bir anlayışa sahip olması nedeniyle, Şehirde en fazla tercih edilen Mersin oto kiralama firması olmayı başarmıştır.

Mersin’de Gezilebilecek Yerler (Tavsiyelerimiz)

Kimi yerleri yürüme mesafesinde gezebilme imkanınız varken, Mersin’de ki birçok tarihi ve doğal mekanlar merkezden biraz daha uzaktadır. Bu nedenle Mersin’e geldiğinizde ufak bir gezinti yapıp gittim ama görmedim dememek istiyorsanız, bu gezintiye Mersin oto kiralama hizmeti aldıktan sonra gitmenizde büyük yarar var. Böylelikle hem tüm işlerinizi rahat bir şekilde hallederek zaman kazanacaksınız, hem de Mersin araç kiralama hizmetinden aldığınız araçla kısa sürede, daha fazla yer gezebileceksiniz.

İşte mutlaka gezmenizi tavsiye ettiğimiz o yerler.

mersin oto kiralama cennet cehennem magraları

Cennet ve Cehennem Mağaraları: Mersin denilince Kız Kalesi’nden sonra akla ilk gelen yerlerden biriside, Cennet ve Cehennem Mağaralarıdır. Her yıl on binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bu mağaralar, normal şehir seviyesinin çok daha altında olduğu için, Cennet Cehennem mağaraları olarak adlandırılmaktadır. Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz, harika bir yer.

Kız Kalesi: Mersin’in sembollerinden birisi olan Kız Kalesi, neredeyse Mersin’e gelen herkesin görmedin gitmediği yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Denizin içerisinde yer alan Kız Kalesi, şehir merkezinden 20 Km uzaklıkta olan, Soğucak Yaylası tarafında yer almaktadır. Otobüsler ile daha fazla zaman alacağı için, Kız Kalesi ziyaretinizi, Mersin araç kiralama hizmeti aldıktan sonraya ertelemeniz daha faydalı olacaktır.

mersin rent a car kız kalesi

Hz. Mikdat Camii:6 minareye sahip olan tek camiinin Sultanahmet Camii olduğu düşünülse de, Türkiye’de Sultanahmet Camii dışında, 2 tane daha 6 minareli camii bulunmaktadır. Bunlardan birisi Adana’da, diğeri ise Mersin’de bulunan Hz. Mikdat Camii’dir.

Kanlıdivane: Mersin’de bulunan antik kent kalıntıları arasında yer alan Kanlıdivane’nin, Olba Krallığına ait yapıtlar olduğu bilinmektedir. Mersin Erdemli’ye yolunuz düşerse, bu tarihi yapıyı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Mezgit Kalesi: Korkusuz kral olarak tanınan bir krala ait anıt mezar olan Mezgit Kale, Silifke’de gezilip görülebilecek yerler arasında yer almaktadır.

Kayacı Vadisi: Ruhunuzu dinlendirecek muhteşem manzarası ile, gidip görmenizi tavsiye ettiğimiz doğa harikası yerlerden birisidir. Erdemli ilçesinde yer alan Kayacı Vadisi, ayların stresini atarak ruhunuzu dinlendirmek için harika bir yerdir. Şehir merkezinin dışarısında kalması nedeniyle, zaman kaybı yaşamamak için, Mersin rent a car hizmeti aldıktan sonra gitmenizi tavsiye ederiz.