MERSİN

Mersin Oto Kiralama

Mersin Oto Kiralama hizmetlerimiz çerçevesinde uzun yıllardan beri kaliteli ve üstün bir araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Ağırlıklı olarak Mersin Havaalanı ağırlıklı araç kiralama hizmeti sunan firmamız zengin bir araç filosuna sahiptir.

Araç filomuzun bakımları düzenli periyodik aralıklar gerçekleştirilmekte ve araçlar temizlendikten sonra kiralama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kiralık araç filomuzda en iyi markaların son model araçlarınız bulabileceğiniz gibi ortalama modelleri de bulabilirsiniz.

Herkesin bütçesine uygun araç kiralama hizmeti sunan firmamız müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak en iyi kiralama hizmetini sunmaktadır. Güvenilir araç kiralama hizmeti sunan rent a car firmamız Mersin Havaalanı’nda kaliteli bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Ekonomik Araç Kiralama Fiyatları

Günümüzde şehir dışına yapılan ziyaretlerde toplu taşıma araçları kullanmak pek tercih edilmez. Hem zaman kaybettiren toplu taşıma araçları hem de yorgunluğa sebep olmakta ve kısacık tatilinizi istediğiniz gibi geçirebilmenin önüne geçmektedir. Mersin’yi ziyaret eden misafirlerimiz güvenilir ve konforlu kiralık araçlar sayesinde istediği yere özgürce gidebiliyor.

7/24 araç kiralama hizmeti sunan Mersin rent a car firmamız hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunuyor. Üstelik herhangi bir ön ödeme veya depozito alınmaksızın araç kiralama hizmeti sunan firmamız uygun fiyatlarla kiralık araç hizmeti sunuyor.

Mersin Havaalanı’nda misafirlerimizi karşılayan firma yetkililerimiz vakit kaybetmeden onları kiralık araçların yer aldığı otoparka götürüyor ve araçlarını teslim ediyor. Hiçbir ek ücret alınmaksızın araç kiralama hizmeti sunan firmamız araçların depolarını full dolduruyor ve siz değerli misafirlerimize teslim ediyor.

Kaliteli ve Güvenilir Araç Kiralama Hizmeti Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuluyor

Mersin oto kiralama hizmetlerimizi inceleyerek araç kiralamanın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

İnternet adresimiz üzerinden veya watsapp destek hattı üzerinden ön rezervasyon yaptıran müşterilerimiz Mersin Havaalanı’nda beklemeden araçlarını alabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Üstelik kiralık araçlarını günün her saati alabilme ve teslim edebilme özgürlüğü de sunan firmamız günlük araç kiralama hizmetlerinde indirim uygulamasa da uzun süren araç kiralama hizmetleri için iyi bir indirim uygulamaktadır.

TRAKS Araç Kiralama ile yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız şimdi rezervasyon yapmaya başlayın.