MERSİN

Mersin Rent A Car

Akdeniz bölgesinin şirin illerinden olan Mersin, sahil kenti olmasının da etkisiyle özellikle yerli turistlerin yoğun ilgisini çeken şehirlerimizden birisidir. Mersin oto kiralama firması olarak, gerek Mersin halkına, gerekse başka şehirlerden gelen misafirlerimize, Mersin oto kiralama hizmeti vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Kalite standardı olarak daima iyinin ötesinde anlayışını benimseyen Mersin rent a car firmamız, müşterilerimizin güler yüzle ayrılmasını kendisine ilke edinmiş nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri Memnuniyetine Odaklı, Mersin Araç Kiralama Hizmetleri

Mersin oto kiralama hizmetimiz, hizmet başlangıcından sonuna kadar, tamamen memnun müşteri kazanımına odaklı bir anlayış ile yürütülmektedir. Mersin rent a car hizmetlerinde firmamızı tercih etmeniz, kaliteyi uygun fiyatlara tercih etmeniz demektir.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ticaret hayatını sürdürmeyi hedefleyen firmamız, Mersin araç kiralama hizmetlerinde her zaman en iyi seçeneklerle hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Gelişen dünya ve bu eksende yükselişini devam ettiren tüm teknolojik değişimlere ayak uyduran firmamız, her geçen yıl filosuna yeni araçlar eklemekte ve var olan araçlarını da yeni modeller ile değiştirmektedir.

Mersin araç kiralama hizmeti veren firmamız, tüm araçlarının periyodik bakımlarını yaptırdığı gibi, aynı zamanda ekstra bakımları da yaptırarak, hizmet esnasında teknik nedenlerden dolayı doğabilecek arıza veya kazaları, en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Mersin Rent A Car, Opsiyonel Hizmetleri İle de Daima Yanınızda

Mersin oto kiralama hizmetlerinin ek birer parçası olarak, farklı opsiyonel hizmetlerimiz ile, daha güvenli, daha kolay ve daha kullanılabilir Mersin rent a car hizmetinin anahtarını sizlere veriyoruz. Aşağıda yer alan opsiyonel hizmetlerimiz sadece bazıları olup, siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda Mersin oto kiralama alanında farklı hizmetleri de paketinize ekleyebilmekteyiz. Önemli olan, sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızdır.

  • Araçta bebek bulunması durumunda kullanılması yasal zorunluluk olan, arka bebek koltuğu hizmetlerimizin arasında yer almaktadır. Bu sayede hem yasal zorunluluğu yerine getirmiş, hem de bebeğinizin güvenliğini daha sağlama almış olacaksınız.
  • Mersin rent a car hizmetinde aracı dilediğiniz yerde teslim eder, yine dilediğiniz yerde teslim alırız.
  • Dilemeniz halinde, özel şoför ihtiyacınızı karşılayabiliriz.
  • Zorunlu sigortalar dışında, farklı opsiyonel sigorta seçenekleri hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
  • Navigasyon hizmetimiz sayesinde, Mersin oto kiralama hizmeti aldıktan sonra artık kimseye adres sormanıza gerek kalmaz. Dilediğiniz adrese sesli ve görsel yönlendirmeler ile, rahatlıkla gidebilirsiniz.

Mersin’de gezilecek yerler nereler?

Kız Kalesi: Mersin denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biriside, Kız Kalesi’dir. Diğer adıyla Belenkeşlik Kalesi olarak da bilinen Kız Kalesi, Mersin’e 20 km uzaklıkta olduğu için, Mersin rent a car hizmeti aldıktan sonra gitmenizi tavsiye ederiz.

mersin oto kiralama - kizkalesi

Köşekbükü Mağarası: Mersin’in Anamur ilçesinde bulunan, harika bir görselliğe sahip mağara. Ovabaşı köyü sınırlarında yer alan mağara, astım hastalığına iyi gelmesiyle bilinmektedir. Farklı bir görselliğe sahip olan mağaranın, yaklaşık 20 bin yıllık olduğu tahmin edilmektedir.

Mamure Kalesi: Yine Anamur ilçesinin kıyı boyunda yer alan, orta çağdan kalma harika bir tarihi dokudur. İçerisinde restoran çalışmaları yapılmakta olup, kısa sürede hizmete gireceği söylenmektedir.

Akçakıl Köyü: Eğer ki daha sakin bir ortamda tatil yapmak ve gece hayatından uzak kalmak istiyorsanız, Akçakıl köyü tam size göre. Mersin Taşucu’nda bulunan Akçakılköyü, hem denize girebileceğiniz, hem de doğal görselliğin tadını çıkarabileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Mersin oto kiralama hizmeti aldıktan sonra, mutlaka gitmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden birisidir.

Limonlu Çayı:Eldilek ve Aksıfat derelerinin birleşmesi sonucu oluşan Limonlu Çayı, Erdemli’de bulunmakta olup çevresinde birçok otel ve pansiyon yer almaktadır.

130 kilometreyi bulan uzunluğu ile, doğa ile iç içe bir tatil yapabilir, doğanın vereceği huzuru hissedebilirsiniz.

Cennet ve Cehennem Mağaraları: Silifke Narlukuyu yakınında yer alan ve yerli yabancı birçok turistin, her yıl sıklıkla ziyaret ettiği yerlerden birisidir. Mutlaka görmenizi tavsiye edebileceğimiz mağaralara inerken biraz yorulacak olsanız da, buna değeceğine emin olabilirsiniz.

mersin araç kiralama - cennet cehennem

Bunların dışında Mersin’de tavsiye ettiğimiz diğer yerler, şu şekildedir.

  • Mezgit kalesi
  • Kanlıdivane
  • Kayacı vadisi
  • Tarsus şelalesi
  • Mikdat Camii